40 rokov Came

40 rokov Came

 

Spoločnosť

 

Came Group oslavuje 40 rokov uvedením svojho nového logistického centra

Treviso 1. októbra 2011 - Paolo Menuzzo, prezident a zakladateľ Came Group slávnostne otvoril nové logistické centrum v Dosson di Casier pri príležitosti 40 výročia spoločnosti.

Logistické centrum Came je robotický sklad pokrývajúci plochu 13 000 m2 s úložnou kapacitou viac ako 24 000 paliet. Je založené na systéme automatického pohybu tovaru a je považované za jedno z najsofistikovanejších logistických centier Talianska v súčasnosti. Nové zariadenie bolo vybudované neďaleko sídla firmy s cieľom zlepšiť jeho logistickú efektivitu a služby pre svojich odberateľov.

Viac ako 1000 pozvaných z kruhu obchodných partnerov, zákazníkov a zamestnancov z celého sveta sa zišlo aby spolu oslávili túto udalosť.

Ako sa vyjadril gavaliér Paolo Menuzo - prezident a zakladateľ Came Group " Naša skupina dávala vždy do popredia spokojnosť zákazníkov ako najvyšší cieľ o ktorý sme sa usilovali a toto logistické centrum otvorené dnes je korunováciou cesty na ktorú sme sa vydali pred 40-timi rokmi. Tento robotický sklad spájajúci efektivnosť, presnosť a rýchlosť vybavovania dodávok, je práve to, čo sme potrebovali k ďalšiemu zlepšeniu kvality našich služieb. Nie je to len úspech pre nás, ale ide o odrazový mostík a príležitosť pre budúcnosť. Budúcnosť založená na delokalizácii a internacionalizácii, ktorá obratne spája miestne zdroje tisícky silnej interackie ľudí v okolí Trevisa pracujúcej pre Came spolu s viac ako 480-timi pobočkami a licencovanými distribútormi spolupracujúcimi s nami, šíriac tak naše riešenia do celého sveta.