New

Novinky

Prezentácia noviniek od Came
Image

Produkty

 
Dadoo

Dadoo

Nová LED technológia

Najnovší dizajn signalizačného majáku s LED technológiou. Kompletne prepracovaný tvar, ľahká, praktická a rýchla inštalácia. Vďaka minimalistickému a odľahčenému dizajnu prinesie signalizačný maják nový estetický prvok do vášho domova.

Fast40

Fast40

Uľahčí vám život len na jeden dotyk

Fast40 je najnovší motor od Came na prepojenie so systémom domácej automatizácie HEI cez nový CRP (Came Remote Protocol). Vďaka tejto technológii môžete riadiť svoju automatickú bránu jednoducho cez dotykový displej, alebo v prípade že ste mimo domu prostredníctvom vášho smartfonu alebo tabletu. Fast 40 je ideálny pre krídlové brány s veľkosťou krídla do 2,3 m a to pre prejazdy s malou a stredne silnou prevádzkou.

Zero-E

Zero-E

Čistá energia pre pokrokové zariadenia

Zero-E je nový solárny systém od Came, ideálny pre napájanie cestných zábran a brán, ktoré nie sú pripojené k mestskej rozvodnej sieti. Vhodný pre domáce použitie, umožňuje výrazné úspory energií, čo zaisťuje roky prevádzky s "nulovými nákladmi".

Volare

Volare

Dajte krídla vašim oknám

Volare je najnovší pohon od Came pre automatické ovládanie jedno a dvoj-krídlových okeníc. Je ideálny pre akékoľvek okenice s váhou krídla do 35 kg. Od teraz s Volare otvárate a zatvárate len na jeden dotyk!

Sipario

Sipario

10 cm ultra-jemnej technológie

Nové automatické dvere Sipario, zabezpečujú najvyššiu úroveň hi-tech riešení a služieb schovaných len do 10-tich centrimetrov (výška nosného profilu). Jednoduchá inštalácia, inteligentne navrhnutý systém, ktorý sa hodí do najrôznejších podmienok a prinášajúci dokonalú flexibilitu pre užívateľské nastavenia.Od jednoduchého systému až po nadštandardné riešenia pre obchodné priestory a priemyselné zóny. So Sipariom dostanete vždy to správne riešenie!

Gard 3

Gard 3

Pre prejazdy do 2,75 m

Nová cestná zábrana od Came "Gard 3" je navrhnutá tak, aby zvládala aj obsluhu vstupov s veľmi intenzívnou prevádzkou. Vďaka novej architektúre elektornického panelu a špeciálnemu motoru je schopná dosiahnuť veľmi krátku dobu otvorenia,len 0,9 s. Je obzvlášť vhodná pre rýchlu obsluhu v nákupných centrách, na verejných parkoviskách, v nemocniciach, dialniciach alebo v inom kontexte zvýšenej hustoty dopravy.