Came Iodaracing team

Came Iodaracing team

 
MotoGP

Sponzoring

 

L'Nielen športový zážitok... Aj tento rok Came spája svoje meno s motocyklizmom, športom, ktorý zdieľa rovnaké hodnoty ako firma: inovácia, technológia, tímová práca. Taliansky tím CAME IODARACING sa tak stal súčasťou svetového šampionátu MotoGP™ v kategóriách MotoGP™ a Moto2™, čím dokazuje veľké odhodlanie, darujúc pri tom veľa zážitkov. K podpore cieľov pilotov formátu Danila Petrucciho prispeli aj mnohý odberatelia a klienti Came a Bpt ktorí si, vďaka účasti na CAME IN TOUR 2012 a iných organizovaných podujatiach CAME Group, mohli užívať preteky v prvých radách.

2000 zainteresovaných osôb po celom svete, z čoho 800 v Mugelle a 500 v Misane: to sú čísla, ktoré dokazujú úspešnú účasť na týchto športových podujatiach, ktoré sa Came vždy darí premieňať na výborné príležitosti pre stretnutia, výmenu informácií a utuženie vzťahov. A tak počas jednotlivých etáp svetového šampionátu MotoGP™, zainteresovaní profesionáli, okrem zážitkov z dvoch kolies, objavujú nové výrobky Came a BPT, prehlbujú technické znalosti a využívajú exkluzívne akciové ponuky prezentované počas prestávok medzi jednotlivými pretekmi. Na týchto jedinečných medzinárodných podujatiach sa nezúčastňujú iba talianskí odberatelia a klienti, ale i naši zahraniční partneri a klienti z rôznych európskych krajín, či z ďalekého východu, ktorí sledovali preteky MotoGP™ v rôznych mestách, či krajinách: Dubaj, Brno, Malajzia, Francúzsko, Benelux, UK, Španielsko… A práve vo Valencii sa nášmu Danilovi Petruccimu podarilo dosiahnuť vynikajúci výsledok, kedy sa umiestnil vo finále na ôsmom mieste.

A zážitky sa nekončia: aj v roku 2013 čakajú na Vás mnohé prekvapenia! Takže sledujte pozorne informácie od Vášho miestneho dodávateľa a splňte podmienky účasti na MotoGP™.

» Pre viac informácií, navštívte našu stránku: www.iodaracing.com

» Pozrite si prezentačné video tímu:

MotoGP™
Home & Building Automation Supplier

Came je oficiálny dodávateľ Dorna Sports so systémom kontroly vstupov pre vchody do paddockových zón šampionátu MotoGP™ po celom svete, počas sezón 2012 a 2013.